ריהוט גן מעץ

ריהוט גן מעץ מקנה מגע ומראה חמימים, טבעיים ונעימים, לצד אווירה יוקרתית ואלגנטית. מקורו של עץ הג'ארה הטרופי ממנו עשויים פריטי ריהוט הגן של לוצ'יאנו אינטרנשיונל באוסטרליה, והוא עמיד במיוחד בתנאי מזג האוויר הישראלי, בזכות צפיפות הסיבים הגבוהה שלו. לעץ זה שמן טבעי, המשמר את מראם החדש והיפיפה של פריטי הריהוט לאורך שנים. לבחירתכם מבחר רחב של דגמים מעוצבים מעץ הג'ארה, לרבות מערכות ישיבה, שולחנות, מיטות שיזוף ונדנדות, שישדרגו משמעותית את חוויית השהייה בגינה ובמרפסת.

יתרונות ריהוט גן מעץ

לפריטי ריהוט הגן מעץ של חברת לוצ'יאנו אינטרנשיונל יתרונות ברורים:

  • מראה יוקרתי וטבעי כאחד: עץ היווה מאז ומעולם חומר גלם אולטימטיבי בזכות מראהו המשלב יופי טבעי וחמים עם אווירה יוקרתית ואלגנטית. אין ספק שריהוט מעץ מהווה את הבחירה הנכונה לגינה ולמרפסת, שמשתלבת באופן נפלא עם הסביבה הטבעית, ומשרה אווירה מסוגננת ואקסקלוסיבית.
  • מגע נעים ומפנק: אין כמו המגע הנעים והחמים של ריהוט מעץ. נעים לשבת ולשוחח בגינה או במרפסת בחברת יקיריכם, בנוחות מפנקת, תוך שאתם מעבירים את ידכם על מגעו הנפלא של ריהוט העץ שלכם.
  • עץ הג'ארה הטרופי לעמידות מושלמת: עץ הג'ארה הטרופי, שמקורו באוסטרליה, בה האקלים דומה לזה של ישראל, ניחן בעמידות מושלמת לתנאי מזג אוויר קשים. זאת הודות לצפיפות סיבים גבוהה במיוחד ושמן טבעי השומר על העץ במראה חדש ורענן לאורך זמן.
  • חוזק מקסימלי: העץ הנו, ללא ספק, חומר גלם יציב וחזק במיוחד, מה שהפך אותו מאז ומעולם למועדף על ידי מעצבי רהיטים ברחבי העולם ובכל הזמנים. עץ הג'ארה הטרופי מיבשת אוסטרליה, הנו חזק אף יותר מרוב סוגי העץ, הודות לצפיפותם הרבה של סיביו.
  • מינימום תחזוקה: עץ הג'ארה הטרופי מאוסטרליה, הנו חומר גלם נדיר ומשובח, הדורש מינימום תחזוקה ביחס לשאר סוגי העץ שבשוק. הגוון העמוק, החמים והייחודי, שומר על מראהו לאורך זמן ואינו מצריך כמעט טיפול.


שאלות ותשובות

האם עץ ג'ארה עמיד וחזק כמו עץ טיק?
עץ הג'ארה עמיד וחזק אף יותר מטיק, והנו למעשה חומר הגלם הטבעי המצטיין ביותר בעמידות בפני תנאי מזג האוויר הישראלי. לראייה ניתן לראות כי הוא משמש אף לבניית יכטות, שנמצאות במגע מתמיד עם מים.

האם ריהוט העץ דורש תחזוקה או טיפול כלשהו?
בזכות עמידותו הגבוהה של עץ הג'ארה ייתכן ולא תחזוקתו תידרש לעתים רחוקות בלבד, אם בכלל. במידת הצורך, ניתן למרוח על העץ שכבת שמן ייעודי.

מהו צבעו הטבעי של עץ הג'ארה?
לעץ הג'ארה צבע אדמדם יפיפה , שהופך אותו לפופולארי מאוד עבור רהיטי גן.