פינות ישיבה לגינה

מערכות ישיבה לגינה

פינות ומערכות ישיבה לגינה של חברת לוצ'יאנו אינטרנשיונל ישדרגו את חוויית השהייה והאירוח בגינה שלכם, ויעניקו לכם נוחות מפנקת, עיצוב שובה לב ואיכות בלתי מתפשרת.

כל פינות ומערכות הישיבה שלנו הן בעלות גימור ברמה הגבוהה ביותר ומצטיינות בעמידות מעולה.

חומרי הגלם האיכותיים מהם עשויות מערכות הישיבה והפינות השונות לגינה, ראטן ועץ, הנם בעלי נוכחות ייחודית ויופי טבעי משלהם.

לבחירתכם מגוון רחב של פינות ומערכות ישיבה איכותיות ומעוצבות ראטן ועץ.

טיפים לבחירת פינות ומערכות ישיבה לגינה

  • קודם כל נוחות: מערכת ישיבה לגינה חייבת, בראש ובראשונה, להיות פשוט נוחה! בחברת לוצ'יאנו מייבאים עבורכם מערכות ישיבה בעלות הנדסת אנוש מעולה ונוחות במיוחד.
  • צרו סקיצה של הגינה עם מידות לפני בחירת מערכת הישיבה: כך יהיה לכם קל יותר לתכנן נכונה את מיקום מערכת הישיבה או הפינה במרחב הכולל של הגינה שלכם, באופן אופטימאלי.
  • בחירת החומר הנכון למערכת הישיבה שלכם: האם אתם נמשכים לעיצובי האלומיניום בפינות הישיבה שלכם, לחמימותו של עץ הג'ארה האוסטרלי או אולי דווקא לאקסקלוסיביות הטבעית של הראטן? בחרו את חומר הגלם המשתלב היטב לא רק עם טעמכם האישי אלא גם בנוף, ועם פריטי ריהוט גינה נוספים, אם ישנם.
  • מתלבטים בין שולחן אוכל וכסאות לבין פינת ישיבה, שהיא כעין סלון בגינה או במרפסת שלכם? מובן שאם אתם יכולים לאפשר לעצמכם, תוכלו לרכוש את שניהם, אך אם צריך לבחור, מוטב לכם בפינת ישיבה. זאת מאחר ורוב הסיכויים שמרבית זמן השהייה בגינה או במרפסת יהיה לאחר הארוחה, וכך יהיה לכם הרבה יותר נוח.

מידע נוסף שעשוי לעניין אותך


שאלות ותשובות

האם ניתן להשאיר את פינות הישיבה בחוץ גם בחורף?
בהחלט כן! ניתן ורצוי להשאיר את פינות הישיבה, מראטן או עץ, בחוץ בכל עונה, והם עמידים בפני קרינת השמש כמו גם בפני רטיבות וגשם.

האם הראטן ממנו עשויות פינות הישיבה של חברת לוצ'יאנו אינטרנשיונל הנו חומר ממקור טבעי?
הראטן הוא חומר סינטטי בעל מראה טבעי. הודות לכך הוא גולמים בו גם יתרונות המראה החמים והטבעי, המשתלב נהדר בכל גינה ירוקה, וגם עמידות גבוהה בפני מים.

האם עץ ג'ארה בפינות הישיבה מבית לוצ'יאנו אינטרנשיונל עמיד וחזק כמו עץ טיק?
עץ הג'ארה חזק אף יותר מטיק, והוא המתאים והעמיד ביותר בפני פגעי מזג האוויר הישראלי.
עמידותו כה מוחלטת שהוא משמש גם לבניית יכטות, הבאות במגע תמידי עם מים.

האם ריפודיהן של פינות הישיבה ניתנים לרחצה?
בהחלט כן! כל הריפודים של רהיטי לוצ'יאנו אינטרנשיונל רחיצים, וזאת מתוך הבנה של החשיבות הטמונה בשמירה על מראם המקורי לאורך זמן. חלק מהדגמים שלנו גם מרופדים בבד דוחה כתמים.