שולחן וכסאות לגינה ולמרפסת

חברת לוצ'יאנו אינטרנשיונל גאה להציג מבחר רחב ומגוון של מערכות שולחן וכסאות לגינה איכותיות ואקסקלוסיביות בעיצובים מיוחדים.

אנו מאפשרים לכם לשדרג את חוויית האירוח והשהייה בגינה, כך שתוכלו ליהנות מנוחות מושלמת ומראה מסוגנן.

בין אם תבחרו במערכות שולחן וכסאות לגינה מאלומיניום, ראטן או עץ, אצלנו תקבלו עמידות מקסימלית, גימור בלתי מתפשר ועיצוב ברמה הגבוהה ביותר.

עיינו עכשיו במגוון השולחנות והכיסאות בקטלוג שלנו, ותוכלו לרכוש באופן קל, בטוח ומהיר את הדגם המועדף עליכם.

 


שולחנות נפתחים לגינה

שולחנות נפתחים לגינה יעניקו לכם שפע מקום לאירוח כיד המלך, ויחד עם זאת ישאירו את מרחב הגינה מרווח ביומיום. בחברת לוצי'אנו אינטרנשיונל, מייבאים עבורכם שולחנות איכותיים, מעץ ומשלדת אלומיניום בשילוב זכוכית מחוסמת, שנפתחים בקלות ובנוחות. לא זו בלבד אלא שהשולחנות שלנו משרים אווירה ייחודית ונותנים אופי לגינה בזכות הקו העיצובי שלהם.  עיינו עכשיו בקטלוג המתומחר והמצולם שלנו, בחרו את הדגם המועדף עליכם והזמינו באופן קל, בטוח ומהיר שולחן נפתח, איכותי נוח ויפיפה לגינה.

טיפים לבחירת שולחנות לגינה

  • פרקטיות, קודם כל: חשוב שהשולחן שתבחרו ישרת אתכם, קודם כל, ברמה הפרקטית. בחברת לוצ'יאנו אינטרנשיונל, מייבאים עבורכם שולחנות נפתחים ופרקטיים, שיעמדו לרשותכם בעתות  אירוח ולא יתפסו מקום רב מדי ביומיום.
  • בחירת גודל השולחן: בדקו את מידות השולחן במצב פתוח ובמצב סגור, וודאו שהן מתאימות לשטח העמוד לרשותכם מחד, ולמספר הסועדים הצפוי בדרך כלל, מאידך.
  • קחו מידות: מדדו ואף שרטטו, על בסיס מידות מדויקות, את הגינה או המרפסת שלכם, וכך תוכלו לקבוע בוודאות את גודל השולחן הנכון ביותר, שישתלב בצורה אופטימלית בשטח.
  • מתלבטים אם לבחור שולחן בלבד או מערכת תואמת עם כיסאות? שילוב תואם בין הכיסאות לשולחן בגינה יתרום יותר מכל לעיצוב ההרמוני ולמראה הנהדר של הגינה שלכם.

 

שאלות ותשובות

האם ניתן להשאיר את השולחן בחוץ בימות החורף?
בהחלט כן! אין שום מניעה להשאיר את שולחנות הראטן, העץ או האלומיניום, המשולבים עם זכוכית, בחוץ בכל עונה, מאחר והם עמידים לרטיבות ולקרינת השמש גם יחד.

האם הזכוכית אשר משולבת בשולחנות בטיחותית?
לחלוטין! מדובר בזכוכית מחוסמת איכותית, בעובי 5 מ"מ.

באלו צבעים מגיעים שולחנות האלומיניום הנפתחים של חברת לוצ'יאנו?
הדגמים מגיעים באלומיניום הצבוע בגוון אפור פחם ומשולב עם זכוכית בצבע תואם, ובגוון שמפיין וזכוכית חומה.

האם הציפוי של שולחנות האלומיניום הוא זה שהופך אותם לעמידים בפני חלודה?
תהליך הצביעה הייחודי בתנור מוסיף אמנם לעמידות הרהיטים כמו גם ליופיים, אך חשוב לציין כי האלומיניום עצמו הוא אל-חלד, ולכן גם השלדה עמידה בפני חלודה ולא רק הציפוי.